Vítáme Vás v naší obci.

Adventní kalendář pomoci – přispět můžete až do 31.ledna 2022

12. 12. 2021

Naše obec je členem skupiny MAS Střední Polabí.  Naše MASka připravuje každoroční dobročinnou aktivitu „Adventní kalendář pomoci„. Níže je více informací o této aktivitě a také odkazy jak se zapojit.

V předvánočním čase si ještě víc uvědomujeme, jak je důležité pomáhat druhým. Jsme moc rádi, že se v našem regionu najde mnoho lidí, kteří se zajímají o život kolem sebe a chtějí pomoci tam, kde je potřeba. Jednou z možností, jak se zapojit je Adventní kalendář pomoci, ten nabízí 24 okének s konkrétní pomocí, která poslouží potřebným lidem v našem regionu. Vždy oslovujeme místní organizace či jednotlivce, kteří působí ve čtyřech základních oblastech: rodiny s dětmi, senioři, lidé ohrožení sociálním vyloučením a lidé se zdravotním znevýhodněním.

I tento rok jsme registrovali sbírku na Středočeském kraji a pevně věříme, že nám pomůžete zaplnit všechna políčka. Sbírku organizuje MAS – Střední Polabí a město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Sbírka je řádně registrována na Středočeském kraji a vždy řádně vyúčtována. Veškeré prostředky jsou předány organizacím na základě darovacích smluv a organizace pokaždé dokládají faktury a fotografie pořízeného vybavení.

Případné dotazy rády zodpoví Lenka Balounová, tel. 326 653 806, 778 521 813, e-mail: lenka.balounova@brandysko.cz, oddělení sociálního zabezpečení MěÚ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav  či  Barbora Roušarová, 774 842 464, e-mail: info@strednipolabi.cz, vedoucí MAS – Střední Polabí, z.s. Informace o sbírce najdete na  webu, na www.obchod-dobromysl.cz a www.brandysko.cz.

Letošní sbírka probíhá příspěvkem na transparentní účet sbírky:  2900376993/2010

Trvání sbírky od 1.12.2021 – 31.1.2022

Komu sbírka pomáhá? Lidem na území naší MASky, našim místním poskytovatelům sociálních služeb.

 

Last modified: 27. 12. 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *