Vítáme Vás v naší obci.

Akce „Ukliďme Česko“ bude i u nás v Přerově a bude letos individuální…

26. 3. 2021

Letošní akce „UKLIĎME ČESKO“ proběhne za jiných podmínek, než je zvykem. Oželit musíme jak společné uklízení, tak třebas opékání vuřtů, buřtů, špekáčků po dobře odvedené práci.
V připojeném odkazu naleznete veškeré informace jak se do akce zapojit, nač si dát pozor i čeho se vyvarovat: https://www.uklidmecesko.cz/covid/

V naší obci se k akci připojíme po velikonocích od 9.dubna a bude probíhat až do konce měsíce. Pro akci připravujeme pytlomaty. O jejich rozmístění, termínů svozu nasbíraných odpadků a  oficiálním spuštění úklidu Vás budeme informovat na facebooku, na webových stránkách, i obecním rozhlasem.

Do akce se můžete individuálně zapojit již tuto sobotu v hlavním termínu akce tj. 27.3.2021, nasbírané odpadky pak můžete odkládat v zavázaných igelitových pytlích u kontejnerových hnízd, abychom mohli zajistit odvoz. Prosím, nezapomeňte se u sbírání odpadků vyfotit a fotky nám zaslat.

S fotografií z úklidu se také můžete zúčastnit soutěže vyhlášené Krajským úřadem Středočeského kraje: každý, kdo se do jarního úklidu zapojí, se může současně zúčastnit fotografické soutěže Ukliďme střední Čechy, která probíhá na sociálních sítích. Stačí umístit fotografie z úklidu na sociální sítě Twitter, Facebook a/nebo Instagram s hashtagem #uklidmestrednicechy. Akce končí v neděli 11. 4. 2021 v 23:59. Více informací v odkazu: (15) Středočeský kraj – oficiální stránka – Příspěvky | Facebook

Velmi děkujeme všem, kdo se zapojí do úklidu nejen v naší obci.

Last modified: 26. 3. 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *