Vítáme Vás v naší obci.

Doplněný mobiliář obce pořízený za podpory financí z EU a MZe využije obec i spolky

12. 1. 2023

Obec Přerov nad Labem spolu s členy spolků v obci a s Obecní knihovnou organizují kulturně společenské akce pravidelné i jednorázové. Nabitý kalendář akcí v obci je důkazem bohatého komunitního setkávání nejen občanů Přerova nad Labem, ale i mnoha přespolních.

Pro zajištění dostatečného množství pohodlného sezení obec k již zakoupeným 30 kusům laviček s opěrkou pořídila díky finanční podpoře z MZe a EU dalších 20 kusů. Nejen divadelní představení tak bude možné sledovat v pohodlí opřených zad. Na zajištění zázemí či stínu pro účastníky akcí byly také pořízeny 2 velké párty stany. 

Protože mnohé akce probíhají i v podvečerních a večerních hodinách bude díky zakoupené osvětlovací technice zajištěno také pohodové či dramatické osvětlení pódia a vystupujících. Tato technika také byla součástí úspěšně podané žádosti přes  program LEADER v MAS Střední Polabí, která byla na MZe odsouhlasena. Vybavení je již nakoupeni a od loňského roku již posloužilo na několika akcích.

Zcela jistě bude nově pořízené vybavení z dotace využito při mnoha z akcí v roce 2023, kdy obec Přerov nad Labem slaví 1030 let od první písemné zmínky a spolky slaví významná kulatá jubilea – 130 let SDH Přerov nad Labem a 100 let fotbalového klubu.

2303220434-a3vertical_OK

 

Last modified: 1. 6. 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *