Vítáme Vás v naší obci.

“Ukliďme Česko” na území naší obce

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 09/04/2021 - 30/04/2021
0:00

Kategorie


Letošní akce “UKLIĎME ČESKO” proběhne za jiných podmínek, než je zvykem. Oželit musíme jak společné uklízení, tak třebas opékání vuřtů, buřtů, špekáčků po dobře odvedené práci.
V připojeném odkazu naleznete veškeré informace jak se do akce zapojit, nač si dát pozor i čeho se vyvarovat: https://www.uklidmecesko.cz/covid/

V naší obci se k akci připojíme po velikonocích a bude probíhat až do konce dubna. Pro akci připravujeme pytlomaty. O jejich rozmístění, termínů svozu nasbíraných odpadků a  oficiálním spuštění úklidu Vás budeme informovat na facebooku, na webových stránkách, i obecním rozhlasem.

Do akce se můžete individuálně zapojit již tuto sobotu v hlavním termínu akce tj. 27.3.2021, nasbírané odpadky pak můžete odkládat v zavázaných igelitových pytlích u kontejnerových hnízd, abychom mohli zajistit odvoz. Prosím, nezapomeňte se u sbírání odpadků vyfotit a fotky nám zaslat.

S fotografií z úklidu se také můžete zúčastnit soutěže vyhlášené Krajským úřadem Středočeského kraje: každý, kdo se do jarního úklidu zapojí, se může současně zúčastnit fotografické soutěže Ukliďme střední Čechy, která probíhá na sociálních sítích. Stačí umístit fotografie z úklidu na sociální sítě Twitter, Facebook a/nebo Instagram s hashtagem #uklidmestrednicechy. Akce končí v neděli 11. 4. 2021 v 23:59. Více informací v odkazu: (15) Středočeský kraj – oficiální stránka – Příspěvky | Facebook

Velmi děkujeme všem, kdo se zapojí do úklidu nejen v naší obci.