Vítáme Vás v naší obci.

Pozvánka na prvomájový dostih do Lysé nad Labem

13. 4. 2023

Dobrý den, vážení přátelé a příznivci dostihového sportu,

rád bych vás všechny touto cestou pozval na 1.dostihové odpoledne v tomto roce, které je již 62. ročníkem Prvomájové steeplechase.

Akce se koná tradičně 1.5.2023 od 13.00 na závodišti v Lysé, kde se dostihy pořádají od roku 1953. Po zkušenostech s návštěvností v tento den doporučuji do areálu dorazit s předstihem. Areál bude veřejnosti zpřístupněn od 11:00.

Na programu je 8 dostihů, z nichž je 6 rovinových a 2 překážkové. Hlavním bodem programu je Steeplechase města Lysá nad Labem, což je steeplechase na 4200 m s celkovou dotací 150 000,-Kč. Za zmínku jistě patří také mezi diváky populární Pony Liga. Je to seriál dostihů pro budoucí naděje dostihového sportu. Na místě bude sázky nabírat společnost Tipsport. Po loňském velkém zájmu o sázení budou posíleny i nabírací místa. 

Na své si přijdou i nejmenší, pro které bude připravena jízda na ponících, malování na obličej nebo třeba skákací hrad. Po celou dobu konání akce bude zajištěn stánkový prodej a občerstvení.

Předem bych rád poděkoval za zájem a účast  na této akci, která se stala tradiční záležitostí a je mi ctí v organizování tradice pokračovat.

Lukáš Palyza, OS HIPPODROM z.s.

Letak Prvomajova2

 

Last modified: 13. 4. 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *