Vítáme Vás v naší obci.

Pozvánka na srpnové divadelní představení ve Skanzenu – na úterý 30.8.2022

15. 7. 2022

V rámci Středočeského kulturního léta se mohou milovníci divadla těšit na představení klasické detektivky  PES BASKERVILLSKÝ v podání herců Městského divadla Mladá Boleslav.

Představení uzavře letošní prázdniny – konat se bude v úterý 30.8.2022 od 20 hodin v areálu skanzenu. Podrobné informace o představení naleznete na linku divadla. Upoutávku si můžete spustit z přiloženého linku.

Předprodej vstupenek online na webu Polabského muzea  nebo na pokladnách Polabského muzea p.o. (Polabské muzeum Poděbrady, Polabské národopisné muzeum Přerov nad Labem, Muzeum Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem). Vstupenky bude možné zakoupit i na místě v den konání akce.

Cena vstupenky 300Kč.

…. Pozvolna se stmívá, mlha houstne a z Velké grimpenské bažiny se ozývají děsivé zvuky… Vyje to snad opravdu pekelný pes přicházející si pro všechny členy rodu Baskervillů, jak se domnívají místní lidé? Jak zemřel sir Charles, kdo krade v londýnském hotelu boty a proč v noci pláče služebná Berrymorová? Nejen tyto záhady čekají na nejgeniálnějšího detektiva všech dob, Sherlocka Holmese, který snad s pomocí houslí a věrného přítele Watsona přijde na kloub každé z nich. Nuže, nebojte se prokletí a vydejte se s námi na blata! Slavný příběh přinášíme v nové dramatizaci psané přímo pro MDMB.

Obsazení
Překlad:Josef Pachmayer
Režie:Petr Mikeska
Dramaturgie:Lenka Smrčková
Scéna:Michal Syrový
Kostýmy:Agnieszka Pátá Oldak
Hudba:Linda Winterová
Fotografie:Martina Dvořák Venigerová
Sherlock Holmes:Petr Prokeš
John Watson:Roman Teprt / Petr Mikeska
Sir Henry Baskerville:Milan Ligač
Jack Stapleton:Ivo Theimer
Beryl Stapletonová:Lucie Končoková
James Mortimer:Martin Hrubý
John Barrymore:Petr Bucháček
Eliza Barrymorová:Eva Reiterová
Laura Lyonsová:Svatava Hanzl Milková / Veronika Bajerová
Frankland:Milan Koníček j. h..

Last modified: 1. 8. 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *