Vítáme Vás v naší obci.

Tip na rodinný výlet – PARK JOO ve Zbožíčku

5. 8. 2022

PARK Joo ve Zbožíčku otevírá své brány malým i velkým návštěvníkům od 4. června až do 28. srpna. Otevřeno vždy od středy do neděle a to od 10:00 do 18:00 hodin.

Park Joo – zvířecí a zábavní areál, který se nachází na adrese ZBOŽÍČKO 15, okres Nymburk, bude letos již 3 sezónu svého provozu k dispozici malým i velkým návštěvníkům. První český Národní cirkus Jo – Joo ani letos nevyrazil na své každoroční turné. Chce tak své věrné fanoušky a všechny milovníky zvířat a zábavy pozvat do Zbožíčka do Parku Joo, který i tento rok svým návštěvníkům nabídne řadu atrakcí, workshopů a rodinných aktivit.

Návštěvníci si budou moci mimo jiné vyzkoušet řadu cirkusových disciplín. Vždy o víkendu čeká hosty bohatý doprovodný program.Během prohlídek si v prostorách pravé galerie v našem stanu můžete prohlédnout výstavu fotografií oceňovaných fotografů Adolfa Ziky a
Zdeňka Dvořáka, kteří jsou dlouholetými entuziasty cirkusového světa a kteří svými fotografiemi na plátně vzdávají hold památce principála Jaromíra Joo. 

I v tomto roce si budou moci návštěvníci rodinného Parku Joo, prohlédnout poměrně velké množství exotických, ale i domestikovaných zvířat, jako jsou například tygři ussurijští, pumy americké, lamy, koně, kozy a mnoho dalších. V parku budou probíhat komentované prohlídky, cílem kterých  je informovat a vzdělávat. Na konci naučné stezky čeká každého krátký kvíz, který otestuje paměť a získané znalosti účastníka z komentované prohlídky. Zvířata v parku Joo jsou nedílnou součástí  rodiny JOO. 

 

 

Last modified: 5. 8. 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *