Vítáme Vás v naší obci.

Výzva pro podání žádosti o dotaci na malé projekty

7. 11. 2019

V kanceláři MAS – Střední Polabí, jejímž členem je také Obec Přerov nad Labem, byla v pátek 1. listopadu vyhlášena nová výzva pro podávání žádostí o dotaci. 

Cílem výzvy je sběr projektových záměrů obecně prospěšných projektů, které budou výběrovou komisí vybrány k finanční podpoře. Finance jdou z výtěžku dobročinného obchodu Dobromysl. Přijímány budou  drobné projekty v rozmezí nákladů od  5 000 do 20 000 Kč. Na vybrané projekty bude obchod Dobromysl „vydělávat“ během příští roku tj. v roce 2020.

Můžete přihlásit projekty ze sociální, kulturní nebo environmentální oblasti a to v období 15. – 30. listopadu 2019. Žadatelem může být jak organizace, tak jednotlivec. Zvýhodněn bude ten projekt, který zapojí člena MAS nebo bude počítat s  vlastním dofinancováním. Seznam členů MAS Střední Polabí naleznete na webových stránkách MASky.

Dobročinný obchod Dobromysl si již získal své stálé zákazníky, lidé jsou z konceptu nadšeni a denně darují pěkné věci. Jejich prodej následně získává Obchod Dobromysl finance na svůj provoz a také na financování dalších projektů. Od dubna, co  Dobromysl funguje, byly podpořeny již 2 environmentální projekty a proto se těšíme na další, nejen environmentální!

Bližší informace jak podat žádost o dotaci svého projektu naleznete v dokumentu Pravidla pro žadatele na webových stránkách dobročinného obchodu Dobromysl: http://obchod-dobromysl.cz/vyzva/

V případě dotazů se prosím obracejte na:

Veroniku Janečkovou: e-mail: janeckova@obchod-dobromysl.cz ,  tel.: 732 714 036

nebo na Barboru Roušarovou tel: 774 842 464

 

MAS Střední Polabí, z.s.

Zámek – Plantáž 402, Brandýs nad Labem, 250 01

www.strednipolabi.cz | IČO: 01350935 |  facebook.com/strednipolabi

Last modified: 7. 11. 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *