Vítáme Vás v naší obci.

Park JOO ve Zbožíčku – program pro malé i velké

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 17/08/2022 - 21/08/2022
10:00 - 18:00

Místo konání
Park JOO

Kategorie


PARK JOO ve Zbožíčku otevírá své brány malým i velkým návštěvníkům od 4. června až do 28. srpna. Otevřeno vždy od středy do neděle a to od 10:00 do 18:00 hodin.
Park JOO – zvířecí a zábavní areál, který se nachází na adrese ZBOŽÍČKO 15, okres Nymburk, bude letos již 3 sezónu svého provozu k dispozici malým i velkým návštěvníkům.

První český Národní cirkus Jo – Joo ani letos nevyrazil na své každoroční turné. Chce své věrné fanoušky a všechny milovníky zvířat a zábavy pozvat do Zbožíčka do Parku Joo, který i tento rok svým návštěvníkům nabídne řadu atrakcí, workshopů a rodinných aktivit.

Návštěvníci si budou moci mimo jiné vyzkoušet řadu cirkusových disciplín. Vždy o víkendu čeká hosty bohatý doprovodný program.Během prohlídek si v prostorách pravé galerie v našem stanu můžete prohlédnout výstavu fotografií oceňovaných fotografů Adolfa Ziky a
Zdeňka Dvořáka, kteří jsou dlouholetými entuziasty cirkusového světa a kteří svými fotografiemi na plátně vzdávají hold památce principála Jaromíra Joo. 

I v tomto roce si budou moci návštěvníci rodinného Parku Joo, prohlédnout poměrně velké množství exotických, ale i domestikovaných zvířat, jako jsou například tygři ussurijští, pumy americké, lamy, koně, kozy a mnoho dalších. V parku budou probíhat komentované prohlídky, cílem kterých  je informovat a vzdělávat. Na konci naučné stezky čeká každého krátký kvíz, který otestuje paměť a získané znalosti účastníka z komentované prohlídky. Zvířata v parku JOO jsou nedílnou součástí  rodiny JOO.