Vítáme Vás v naší obci.

Zasedání zastupitelstva

Zasedání zastupitelstva

Termíny Zasedání zastupitelstva obce Přerov nad Labem jsou vyhlašovány dle potřeby a vždy v řádném termínu je předem zveřejněna pozvánka a návrh programu na úřední desce. Prosím, sledujte informační zdroje Obce, abyste se aktuální termín nejbližšího zasedání dozvěděli. Rádi Vás na Zasedáních zastupitelstva přivítáme osobně.

 

Zápisy z veřejného zasedání zastupitelstva:

Přijatá usnesení ze zastupitelstva č.7 ze 7.8.2020

Přijatá usnesení ze zastupitelstva č.7, které se konalo v pátek 7.8.2020 na Obecním úřadu jsou uvedena v přehledu níže. V následném souboru jsou pak přílohy k Zasedání zastupitelstva. Vzhledem k úmrtí zastupitele Ing.Luďka Dvořáka, který byl také předsedou Finančního výboru, byla součástí Zasedání zastupitelů volba nového předsedy Fiančního výboru a doplnění člena výboru. Převolením z …

Žádný komentář

Pozvánka a program na mimořádné zasedání zastupitelů

Na pátek 7.8. od 15 hodin je naplánováno mimořádné zasedání zastupitelstva Obce Přerov nad Labem související se smutnou zprávou o úmrtí našeho zastupitele Ing.Luďka Dvořáka CSc. Nastupujícím náhradníkem, který převezme zastupitelství, je pan Pavel Veselý.  

Žádný komentář

Přijatá usnesení ze zasedání zastupitelstva č.6 ze dne 1.7.2020

Na svém šestém letošním zasedání zastupitelé schválili nejen Závěrečný účet Obce za rok 2019, ale přijali i další usnesení se kterými se můžete seznámit níže. Dokument s přijatými usneseními je doplněn přílohou a schváleným rozpočtovým opatřením ROč.3:  

Žádný komentář

Přijatá usnesení ze zasedání zastupitelstva č.5 ze dne 22.6.2020

Přijatá usnesení ze zasedání zastupitelstva č.5 ze dne 22.6.2020 naleznete v připojeném dokumentu. Níže jsou pak jednotlivé přílohy.    

Žádný komentář

Pozvánka a program na zasedání zastupitelstva dne 1.7.2020

Ve středu 1.7.2020 proběhne zasedání zastupitelstva. Návrh programu je přiložen zde:  

Žádný komentář

Návrh programu zasedání zastupitelů 22.6.2020 – pozvánka

V pondělí 22.6.2020 proběhne Zasedání zastupitelů č.5/2020 v prostorách jídelny Základní školy. Návrh programu naleznete níže. Součástí zasedání bude také projednání Závěrečného účtu Obce za rok 2019. Podklady  k návrhu Závěrečného účtu jsou zde. Všechny spoluobčany srdečně zveme k účasti, přítomnost na zasedání bude organizována s ohledem na aktuálně platné pokyny vlády a příslušných ministerstev …

Žádný komentář

Usesení ze zasedání zastupitelů z 20.5.2020

Zasedání zastupitelů ve středu 20.5.2020 mohlo proběhnout již za fyzické přítomnosti hostů – občanů, byť za vymezených podmínek. Opatření k zamezení šíření koronaviru byla dodržena. Usnesení přijatá zastupitelstvem si můžete prostudovat níže:  

Žádný komentář

Návrh programu zasedání zastupitelstva na 20.5.2020

S ohledem na platná krizová opatření, nařízení vlády a příslušných ministerstev proběhne zasedání zastupitelstva v prostoru Obecního úřadu. Program jednání naleznete níže. Přítomnost veřejnosti bude v souladu s aktuálně platnými pokyny a nařízeními (roušky, rozestupy, dezinfekce…).   

Žádný komentář

Usnesení ze zasedání zastupitelů ze dne 16.3.2020

Dne 16.3.2020 za mimořádného režimu v souladu s nařízeními proběhlo zasedání zastupitelů, které bylo nezbytné a zcela nevyhnutelné s ohledem na další činnost Obecního úřadu resp. k zajištění potřeb Obce a jejích občanů v době nouzového stavu. Záznam usnesení ze zasedání zastupitelů a příslušné přílohy naleznete zde:      

Žádný komentář

Návrh programu Zasedání zastupitelů 16.3.2020

S ohledem na aktuálně vyhlášený stav nouze proběhne avizované zasedání zastupitelů v režimu příslušných nařízení. Více informací v Opatření starosty.  Zasedání nebude ve školní jídelně, ale v prostorách Obecního úřadu resp. navazujícím prostranství. Zastupitelstvo obce zve spoluobčany na Zasedání zastupitelstva, které se bude konat v pondělí 16.3.2020 od 17 hodin. Návrh programu je zde:  

Žádný komentář

 

Comments are closed.