Vítáme Vás v naší obci.

Fotogalerie

Odkazy do jednotlivých fotogalerií jsou seřazeny chronologicky, směrem dolů se dostáváte hlouběji v čase. Přejeme příjemný zážitek s obrazovými vzpomínkami na místa i akce v naší Obci. Dokumentujeme věci všední, i ty více slavnostní, malé i rozsáhlejší….

 

Masopust 2022 v Přerově nad Labem

 

Máme k dispozici i několik fotografií z historie Přerova nad Labem. Prohlédnout si je můžete na webu obce v části nazvané Zápisky z historie.

 

Fotografie současného Přerova nad Labem

Zámek v Přerově nad Labem – podzim 2019 – přestože není ve vlastnictví Obce a ani ve vlastnictví či užívání Polabského muzea, tvoří významnou dominantu centra naší vesnice

Zaměstnanci Obce v akci – úpravy, opravy i vylepšení …

Přerovský SEDMIBOJ 19.9.2020 – zářijová sportovně zábavná akce pro celou rodinu, tento ročník byl spojen s podporou finanční sbírky na handicapovaného přerovského sportovce Richarda – na jeho upravené kolo. Pro všechny účastníky i návštěvníky bylo zpestřením dne vystoupení děvčat TSK Dynamik s jejich sestavami aerobiku.

Více fotografií ze zářijového SEDMIBOJE si můžete prohlédnout v externí galerii.

 

Historické dožínkové slavnosti ve Skanzenu – 12.9.2020  – vystoupení folklórních souborů Šáteček, Mateník s Osminkou, Furianti, písničky od Míši Burešové a soutěž Polabský bochník o nejlepší domácí chléb. Rozhovor s chlebovým someliérem Jaroslavem Albrechtem. Dožínkový věnec převzali představitelé posledních majitelů panství –  Karel I. Habsbursko-Lotrinský se svou ženou Zitou.

Více fotografií z průběhu dožínkových slavností si můžete prohlédnout v externí galerii.

 

Vonička ve Skanzenu 6.6.2020 – první velká akce po ukončení jarního nouzového stavu, nádherné folklórní vystoupení Šátečku, Mateníku a muziky Osminka za úžasného slunečného počasí.

Mladí hasiči soutěž  5.10.2019

Halloween s lampiónovým průvodem  2019

DOŽÍNKY   – září 2019

Comments are closed.