Vítáme Vás v naší obci.

Otázky a odpovědi

Odpovědi na časté dotazy občanů:

Kdy budou známky na popelnice? Kolik budou stát popelnice?

Předpis poplatků pro TDO na 2019 bude schvalován 30.1.2019, po té bude zahájen výběr poplatku. Známka na nádoby TDO bude distribuována všem producentům s vyrovnanými závazky za předchozí období, dlužníkům až po uhrazení nedoplatků a pohledávek. Nádoby se známkou 2018 budou vyváženy do konce 2/2019.

Mám uhrazené všechny poplatky?
V současné chvíli se dokončuje aktualizace dat neuhrazených poplatků a plateb, se stavem případného nedoplatku bude každý jednotlivý dlužník obeznámen dopisem. Dopisy jsou od 29.1.2019 doručovány do poštovních schránek.

Kdy bude provedena montáž vodoměru?
Montáže vodoměrné sestavy a instalace vodoměrů bude provádět firma VaK Nymburk dle možností firmy a dle aktuálních klimatických podmínek.

VaK Nymburk jménem koordinátora pana Petra Novotného (VS Milovice) 28.1.2019 sdělil:

  1. Osazení vodoměrů s dálkovým odečtem se bude provádět až od 1.3. 2019. Hlavním důvodem tohoto termínu je to, že se musí ověřit (přezkoušet) každý vodoměr ve firmě Kapka Kutná Hora.
  2. Smlouvy s VaK Nymburk se budou podepisovat v období do konce druhého kvartálu roku 2019. Každému bude poslán dopis s datem, kdy přijedou zástupci VaK Nymburk na OÚ Přerov n/L a tam budou mít možnost podepsat smlouvu osobně. V případě, že jim tento datum nebude vyhovovat, budou muset dojet podepsat smlouvu přímo na VaK Nymburk.

 

Dokument ke stažení ZDE.

Comments are closed.