Vítáme Vás v naší obci.

Sportovci

Kung – Fu škola Petry Lorenzové

Od září 2008 začala v Přerově působit Kung – Fu škola Petry Lorenzové. Nejprve vznikl ve škole kroužek pro děti z mateřské a základní školy. Dětem se trénování zalíbilo, několik z nich se v roce 2009 zúčastnilo letního soustředění a na jaře 2010 již i prvních závodů v Brně. V létě 2010 odjelo na soustředění již více účastníků.

Od ledna 2010 začal v tělocvičně základní školy působit oddíl Kung – Fu a kickboxu dospělých a dorostu. Nejprve se jednalo o „nácvik nových pohybů“, dnes se již účastní i meziměstských setkání a brzy snad i závodů. Držíme palce. Tréninky dospělých a dorostu probíhají v tělocvičně základní školy každé úterý od 5.10. vždy v 19.30 – 20.30. Zveme nové zájemce!

Kontakt: Ing. Petra Lorenzová, tel: 606 582 848, e-mail: webmaster@kungfu-praha.com

Další informace na webových adresách:
http://www.kungfu-praha.com/
http://www.czechwushu.cz/index.php/praha
http://www.csfu.cz/kluby

 

Historie TJ Sokol Přerov nad Labem

TJ Sokol Přerov nad Labem byla založena v roce 1918, fotbalový oddíl pak v roce 1923. V minulosti pracovaly v TJ oddíly základní tělesné výchovy a ledního hokeje, který se stal několikrát přeborníkem okresu Nymburk dospělých a dorostu.

V současnosti je aktivní oddíl odbíjené, který po několika letech v krajských soutěžích reprezentuje v okresním přeboru a zejména oddíl kopané, jehož činnost je dominantní v rámci celé tělovýchovné jednoty. Největšími úspěchy byla účast družstva dospělých v krajské 1.B třídě v letech 1965-1969 a v letech 1986-1988, V současné době má fotbalový oddíl 4 družstva. Oddíl přípravky, žáků a A a B družstvo dospělých. Všechna družstva hrají v okresních soutěžích.

Comments are closed.