Vítáme Vás v naší obci.

Kontrolní výbor

ČLENOVÉ KONTROLNÍHO VÝBORU pro VOLEBNÍ OBDOBÍ 2018- 2022

PaedDr. Irena Jarešová – předsedkyně výboru (od 29.10.2018)
Bc. Radka Tomášková – člen (od 29.10.2018)
Pavel Otruba – člen (od 29.10.2018)

Články, dokumenty, informace z kontrolního výboru:

Zápis z kontrolního výboru z 12.12.2018 (01)

Zápis z kontrolního výboru z 12.12.2018

Žádný komentář

Zápis z kontrolního výboru z 1.10.2018 (42)

Zápis z kontrolního výboru z 1.10.2018 (42)

Žádný komentář

Zápis z kontrolního výboru z 2.7.2018 (41)

Zápis z kontrolního výboru z 2.7.2018 (41)

Žádný komentář

Zápis z kontrolního výboru z 4.6.2018 (40)

Zápis z kontrolního výboru z 4.6.2018 (40)

Žádný komentář

Zápis z kontrolního výboru z 24.4.2018 (39)

Zápis z kontrolního výboru z 24.4.2018 (39)

Žádný komentář

Zápis z kontrolního výboru z 5.3.2018 (38)

Zápis z kontrolního výboru z 5.3.2018 (38)

Žádný komentář

Zápis z kontrolního výboru z 29.1.2018 (37)

Zápis z kontrolního výboru z 29.1.202018 (37)

Žádný komentář

Zápis z kontrolního výboru z 9.1.2018 (36)

Zápis z kontrolního výboru z 9.1.2018 (36)

Žádný komentář

Zápis z kontrolního výboru z 11.12.2017 (35)

Zápis z kontrolního výboru z 11.12.2017 (35)

Žádný komentář

Zápis z porady kontrolního výboru 16.10.2017 (34)

Zápis z porady kontrolního výboru 16.10.2017 (34)

Žádný komentář

 

Comments are closed.