Vítáme Vás v naší obci.

Obecní knihovna

Obec Přerov nad Labem je zřizovatelem Obecní knihovny v Přerově nad Labem. Knihovna je organizační složkou obce, nemá právní subjektivitu. Knihovna není samostatnou účetní jednotkou. Knihovna je cílem podpory od Středočeského kraje poskytované příjemci formou regionálních funkcí.

Obecní knihovna sídlí v 1.patře budovy č. p. 423 přímo proti Přerovskému zámku, vedle rybníka. Budovu sdílí s místními hasiči.

V  knihovně je v době otevíracích hodin přístupný počítač s veřejně dostupným přístupem k informacím – internetu. Tato služba je nabízena zdarma a s její pomocí si můžete vyhledat různé informace nebo přečíst své emaily.

Aktuálně je naše knihovna  v souladu s nařízením vlády UZAVŘENA, jakmile bude ukončen nouzový stav vrátíme se k původní otevírací době.

Knihovna je pravidelně otevřena v těchto dnech:  

PONDĚLÍ    9:00 – 11:30 
ČTVRTEK   17:00 – 19:00  

Nepravidelně pak 1x v měsíci, ale vždy v sobotu, nabízí knihovna možnost návštěvy i pro ty čtenáře a zájemce, kteří to v uvedené všední dny nestihnou. Informaci o  sobotním termínu naleznete vždy na vstupních dveřích do budovy, kde knihovna sídlí, a na nástěnce u vchodu do samoobsluhy v centru obce.

             Těšíme se na Vaši návštěvu a rády Vám pomůžeme s výběrem knižních titulů.

Taktéž se s Vámi rádi podělíme o inspirace na facebookových stránkách knihovny:  Knihovna Přerov nad Labem

Veřejně přístupný internet v knihovně

Počítač obce umožňující široké veřejnosti přístup k internetu, který byl umístěn do počátku roku 2014 v cukrárně, se nachází v obecní knihovně. Je dostupný v otvíracích hodinách knihovny.

Comments are closed.