Vítáme Vás v naší obci.

Polabský bochník – staňte se vítězem se svým vlastnoručně upečeným chlebem a nebo jen přijďte podpořit soutěžící a hlasovat o vítězi!

6. 9. 2019

Součástí letošních Dožínkových slavností bude 1.ročník soutěže o NEJ Polabský bochník.

Zveme Vás nejen k účasti v soutěži, ale jako návštěvníci akce můžete také hlasovat a určit výherce v kategorii hlasování návštěvníků. Po Vašem ohodnocení vystavených chlebových bochníků, vložíte svůj hlasovací lístek do sčítacího boxu. Soutěžící – majitel bochníku, který získá nejvíce návštěvnických hlasů obdrží tematickou cenu. Přijďte porovnat, jak se bude lišit hlasování poroty od hlasování návštěvníků!

Pro ty, kteří pečou chléb pro sebe a svou rodinu máme výzvu: přijďte představit svůj chléb a porovnat se s ostatními soutěžícími. Pravděpodobnost výhry jsme zdvojnásobili a udělovat budeme ceny poroty a zvlášť ceny návštěvníků!

Pokyny pro zapojení se do soutěže naleznete zde:

PEČU, PEČEŠ, PEČEME… POLABSKÝ BOCHNÍK

Zavítejte 14.9.2019 na Dožínkové slavnosti do Přerova nad Labem a zúčastněte se 1. ročníku soutěže o nejlepší domácí chléb!

Přineste 2 stejné vlastnoručně upečené bochníky chleba, mezi 10. a 11. hodinou je předejte porotě a vyčkejte do vyhlášení výsledků.

Každý účastník získá drobnou cenu a na vítěze čeká odměna!

 

Last modified: 6. 9. 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím vyplňte *CAPTCHA načítání...