Vítáme Vás v naší obci.

Vánoční přání

23. 12. 2018

Vážení spoluobčané, dámy a pánové, milé děti,

Nastal nám nejkrásnější čas v roce, čas vánoční, čas radosti, čas očekávání, tužeb, zázraků, splněných přání, náhodných setkání, společných chvil s nejbližšími, i vzpomínek na ty, kteří s námi již nemohou být.

Naše domovy zaplní vůně cukroví, zvuky koled, jas vánočních stromků a oči rozzáří pohled na vánoční dárky.

Pro ty, kteří nemohou dočkat štědrovečerní nadílky, tu máme VÁNOČNÍ BĚH PŘEROVEM, konaný právě na ŠTĚDRÝ DEN v 9 hodin, sraz na fotbalovém hřišti, po doběhnutí bude odměnou nejen dobrý pocit, ale i teplý nápoj, či společná ochutnávka vašeho vánočního kulinářského umění.

Na první svátek vánoční, Boží hod, 25. prosince v 17 hodin, přijměte pozvání na „VÁNOČNÍ KONCERT V KOSTELE SV. VOJTĚCHA“, přijďte si již tradičně, spolu s přerovskými dětmi, zazpívat vánoční koledy a nasát tu pravou vánoční atmosféru. Po koncertě si můžete prohlédnout starobylé JESLIČKY a domů odnést BETLÉMSKÉ světlo.

Závěrem mi dámy a pánové, milé děti, dovolte v tento čas popřát jménem svým a jménem zastupitelstva obce, krásné a pohodové svátky vánoční, plné šťastných a srdečných chvil, a do nového roku popřát zdraví, štěstí, lásku, úsměv a pohodu…

Jiří Beneš

Last modified: 23. 12. 2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *